Dnes je Streda, 17.10.2018, meniny má Hedviga

Branno – športový deň Mestskej polície Pezinok

10.07.2018 | 10:30

Dňa 21.06.2018 sa v areáli Zámockého parku v Pezinku, uskutočnil tak ako aj po iné roky „Branno – športový deň Mestskej polície Pezinok“. Uvedenej akcie sa zúčastilo viac ako sto detí 5. ročníkov všetkých Základných škôl mesta Pezinok. Pre deti ako aj pre všetkých návštevníkov parku boli pripravené rôzne ukážky z výcviku prvkov sebaobrany príslušníkov MsP Pezinok ( obrana pred úderom, útokom strelnou zbraňou, nožom, palicou, obuškom ). Ďalej boli prezentované ukážky výcviku služobného psa, zadržanie páchateľa a rôzne modelové situácie. Po skončení služobných ukážok z výcviku boli deti rozdelené na družstvá a spoločne na rôznych stanoviskách zdolávali prekážky a výzvy ako sú prekážková dráha, hod kruhmi na cieľ, lukostreľba, bangee run, jazda kolobežkami, streľba zo vzduchoviek a vedomostné previerky. Po skončení súťaže bolo pripravené vyhodnotenie jednotlivých družstiev až na jednotlivca a odovzdané vecné dary a upomienkové predmety. Pre všetkých zúčastnených bola pripravená na občerstvenie chutná fazuľovica uvarená priamo na mieste, zabezpečený pitný režim a sladké pomaškrtenie. Príslušníci MsP Pezinok sa skvelo cítili v spoločnosti súťažiacich detí, ktoré sa veľmi aktívne zapájali do pripraveného programu. Za celú mestskú políciu ďakujeme sponzorom ( Tesco Pezinok ) ako aj priateľom a všetkým ( prac. Školstva a sociálnej starostlivosti MsÚ Pezinok, prac. Centra voľného času, Mestského podniku služieb atď. ), ktorí sa zúčastnili a aktívne nám pomáhali pri príprave a zabezpečení uvedenej akcie.